Erken boşalmanın çözümü nedir

Erken boşalmanın çözümü nedir?

Evde erken boşalma egzersizleri yapmak ya da mastürbasyon çalışması işe erken boşalma sorunu çözülür mü?

ertrtErken boşalma tedavisi kendi kendine çalışma ve mastürbasyon yaparak belli bir seviyede düzelir ancak ilk ilişkide yine erken boşalma yaşanabilir. Düzenli ilişki ve bilinçli olmak erken boşalmanın tedavi olmasını sağlayacaktır.

Erken boşalmadan kurtulmak için öncelikle erken boşalmanın sebebini öğrenmelisiniz. Erken boşalmanın sebebini ve nasıl gerçekleştiğini öğrendiğinizde bu sorunu tedavi edebilirsiniz. Erken boşalma psikolojik nedenlere bağlıdır yani tamamen düşünce yapısı ile ilgilidir.

Erken boşalıyorum neden?

Erken boşalıyorsunuz çünkü boşalmayı sağlayan kasların kontrolünü bilmiyorsunuz. Tuvalet esnasında da kullandığınız aşk kasları adı verilen kasların kullanılması boşalmayı sağlar. Kasık bölgesindeki bu kasların gerginleşmesi ve kasılması ile boşalma meydana gelir. Pc kası olarak da bilinen bu kaslar normal şartlarda spermleri tutar kasılmaya başladığında ise pompalayarak dışarı atar.

Erken boşalıyorsunuz çünkü alışkanlıklarınız sizi buna itiyor. Mastürbasyon yaparken alıştığınız bir an önce boşalıp zevk alma alışkanlığı sizi erken boşalmaya sevk ediyor. Mastürbasyon yapma alışkanlığınızı uzun süre tutmaya ve sonunda kaslarınızı kullanarak istekli boşalmayı deneyin. Mastürbasyon yapma sıklığı erken boşalmaya etki etmez. Doğru yöntem erken boşalmayı tedavi edebilir. viga 50000 geciktirici sprey denediniz mi?

Erken boşalıyorsunuz çünkü cinselliğe ve ilişkiye çok fazla önem veriyorsunuz. Performans korkusu, acaba erken mi boşalacağım, sertleşemiyorum, acaba küçük mü, acaba eşimi tatmin edebilir miyim gibi düşünceler sebebiyle erken boşalıyorsunuz.

 

 

Leave a Reply


*