Süper Viga 50000 Geciktirici Sprey Resmi Satış

Viga 50000 Geciktirici ® Resmi Satış Sitesi. Super Viga 50000 200 Kullanımlık

Süper Viga 50000 Geciktirici Sprey Resmi Satış
Süper Viga 50000 Geciktirici Sprey Resmi Satış
Süper Viga 50000 Geciktirici Sprey Resmi Satış
Süper Viga 50000 Geciktirici Sprey Resmi Satış
Süper Viga 50000 Geciktirici Sprey Resmi Satış

VIGA MARKA DİĞER ÜRÜNLER

Süper Viga 50000 Geciktirici Sprey Resmi Satış
Süper Viga 50000 Geciktirici Sprey Resmi Satış
Süper Viga 50000 Geciktirici Sprey Resmi Satış
Süper Viga 50000 Geciktirici Sprey Resmi Satış

Sıklıkla boşalıyorum zararlı mı?

Prostat, boşalmada önemli rol oynayan küçük, ceviz şeklinde bir bezdir. Sıvıyı spermada üretir ve bir erkek boşaldıkça bu sıvıyı dışarı atmaya yardımcı olur.

Amerika Birleşik Devletleri’ndeki yaklaşık 7 kişiden birinin hayatları boyunca prostat kanseri teşhisi konacak . Prostat kanseri o kadar yaygındır ki, risk faktörlerinin farkında olmak önemlidir. Bu yazıda sıklıkla boşalmanın prostat kanseri riskini azaltabileceği araştırılıyor.

Boşalma ve prostat kanseri arasında bağlantı var mıdır?

Son yıllarda, daha sık boşalmanın prostat kanseri riskini azaltabileceğini iddia eden bir dizi madde bulunmaktadır. Bu iddialar sansasyonlu manşetlere benzer gibi gelebilir, ancak kısmen bilimsel kanıtlarla desteklenebilirler.

Araştırma ne diyor

Bir göre 2016 çalışmasında yer Avrupa Eurology, daha sık boşalmak erkekler daha az sıklıkta boşalmak olanlara kıyasla, prostat kanserine yakalanma olasılığı daha düşüktür.

2016 yılındaki araştırma , benzer bir sonuca ulaşılan bir 2004 araştırmasının devamı niteliğindeydi. Her iki çalışma, ayda 21 kez veya daha fazla boşalan erkekler için prostat kanseri riskinin azalabileceğini buldu. Bu, sadece ayda 4-7 kez boşalmış erkeklerle karşılaştırıldı.

Diğer çalışmalar çelişkili bazı kanıtlar ortaya çıkardı. Araştırmacılar, ejakülasyonun her yaştan erkeği prostat kanseri olasılığını azalttığına karşı çıkıyor.

Bir 2008 çalışma sık mastürbasyon sadece bu çalışmada 50 Araştırmacı üzeri erkeklerde prostat kanseri riskinde azalma ile bağlantılı olduğu bulundu bulduğunu 20’li ve prostat kanseri riski altındadır aslında vardı daha sık ejaculated 30s erkekler.

Buna karşılık, Avustralya’dan 2003 yılında yapılan bir araştırma , sık sık genç erkek olarak boşaltan erkeklerin prostat kanseri oranının azaldığını buldu.

Daha fazla araştırma gerekiyor

Eldeki tüm araştırma sonuçları arasından, delillerin artan ejakülasyon sıklığı ile bir erkeğin prostat kanseri riski arasında bir bağ olduğunu gösterebilir.

Bununla birlikte, çelişkili ve çelişkili sonuçlar nedeniyle, sıklıkla boşalmanın, her yaştan erkekte prostat kanseri riskini azalttığını belirlemek için daha fazla araştırmaya ihtiyaç vardır.

Risk faktörleri

Prostat kanseri risk faktörlerinin farkında olmak erkeklerin gelişme olasılığını anlamasına yardımcı olabilir.

Göre Amerikan Klinik Onkoloji Derneği , aşağıdaki faktörler erkeklerin prostat kanserine yakalanma için daha olası hale:

  • Yaş: Erkekler büyüdükçe prostat kanseri gelişme riski artar. Aşırı yüzde 80 prostat kanseri vakalarının 65 yaş üstü erkekleri etkiler.
  • Etnik köken: Siyah erkeklerin beyaz erkeklere oranla prostat kanseri gelişme olasılığı daha yüksektir ve erken yaşta gelişebilirler. Siyah erkeklerin agresif prostat kanseri formlarından etkilenme riski daha yüksektir. İspanyol erkeklerin, İspanyol olmayan beyaz erkeklerden daha az prostat kanseri gelişme olasılığı daha düşüktür.
  • Aile öyküsü: Erkekler, prostat kanseri yakın akrabaları varsa, prostat kanseri geliştirme riski daha yüksektir.
  • Genetik: Bazı genetik değişiklikler prostat kanseri riskini artırabilir. Bu potansiyel bağlantıyla ilgili araştırma devam etmektedir.
  • Ajan Orange’ya maruz kalma: ABD Savaş Sanayileri Bölgesi, Vietnam Savaşı sırasında bu kimyasal maddenin prostat kanseri ile bağlantılı olarak listelenmesine neden oldu.
  • Diyet: Araştırmacılar bir erkeğin diyetinin prostat kanseri riskini etkileyebileceğini düşünüyor ancak çalışmalar kesin değil. Bu muhtemel bağlantıyı daha da araştırmak için daha fazla araştırma gerekmektedir.

Bu Konular da İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Süper Viga 50000 Geciktirici Sprey Resmi Satış Viga 50000 Geciktirici Ejzane.com üzerinden de sipariş verebilirsiniz.

Adınız (gerekli) : Telefon (gerekli)

Biz Sizi Arayalım
biz sizi arayalım
Süper Viga 50000 Geciktirici Sprey Resmi Satış © 2018
Süper Viga 50000 Geciktirici Sprey Resmi Satış Süper Viga 50000 Geciktirici Sprey Resmi Satış