Viga Kullanıcı Yorumları

viga 60000Viga Kullanıcı Yorumları

Yüzyıllardır bir çok erkek cinsel sağlık problemlerine karşı koyabilmek için sürekli bir formül üretmek için çaba göstermektedir. Günümüz de ilerleyen teknoloji ile birlikte piyasaya bir çok cinsel performans artırıcı hap, Geciktirici etkili sprey ve krem hatta jeller bile çıkmıştır. Peki bu ürünlerin en kullanışlı olanı ve en etkili olanı hangisi bir fikriniz var mı? Yoksa biz hemen söyleyelim Viga 50000 geciktirici sprey erkeklerin en yeni dostu olacak.

Viga geciktirici sprey erkekler de meydana gelen erken boşalma sorununa karşı insanlara yardımcı olan ve daha sağlıklı bir erkek olmanız için özel olarak üretilmiş olan bir cinsel sağlık ürünüdür. Viga 50000 penisi sert bir hale getirerek ilişki sürenizi ortalama 45 dk uzatır maximum zevk alınmasını sağlar. Bir çok üründen daha çok etkilidir çünkü içeriği tamamen doğal olan bir üründür. Hiç bir sentetik madde içermez.

İlişkiye girmeden 15 dk önce penisinizin kafa ve alt kısmına 1 defa püskürterek kullanabilirsiniz.  Etkisini hemen gösterecek ve ilişki sırasında aldığınız hazzı artıracak partneriniz çok mutlu olacak ve cinsel yaşamınızın kalitesi artacak….

Yorumlar (4)

Hüseyin K.
13 Ağustos 2014 - 18:20 / Cevapla

Deneme fırsatım oldu bu ürünü etki gördüm şimdi iki kutu sipariş verdim.

Pembe
14 Ağustos 2014 - 18:37 / Cevapla

kocama kullandırdım, gerçekten muazzam bir ürün tam 1 saat sürdü

adanalı
16 Ekim 2014 - 19:39 / Cevapla

Olaganüstü performans anestezi gibi ayni

Alemci
21 Ocak 2015 - 00:54 / Cevapla

hiç bitmicek sandım süper bi ürün

Leave a Reply


*