Viga Kullanılımı

Viga KullanılımıViga Kullanılımı

Viga sprey oldukça kullanışlı ve bir o kadar da basit bir kullanıma sahiptir. Kullanan birçok kişi tarafından tercih edilme sebeplerinin başında kullanım kolaylığı gelmektedir. Kullanım sırasında dikkat edilmesi gereken hususların yanı sıra kullanımı sırasında dikkat edilmesi gereken hususlarda mevcuttur.

 

Örneğin çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza etmek gerekir. Ya da kullanımı sırasında göz ile temas edilmesi engellenmeli bununla beraber eğer eğer ilişki esnasında oral sex yapılacak ise penisin duru su ile iyice yıkanması gerekmektedir. Bunlara ek olarak ilişkiden yaklaşık olarak on ile on beş dakika kimi erkeklerde bu durum daha da erken ya da daha da geç olabilir kişi kendi kullanım zamanını belirleyebilir.

Belirlenen süre zarfında penisin uç ve dip kısmına birer kez sıkmak gerekir. Bunun sonucunda kullanıcı kendi durumunu göz önünde alarak bir değil de iki kez sıkması mümkün olabilir daha fazlası rahatsızlığa yol açabileceğinden dikkat etmekte fayda vardır. Ürünü kullanmadan önce mutlaka bizleri arayarak ürün kullanımı hakkın da detaylı bilgi edinin.

Viga sprey erkeklere özel tasarlanmış olan bir üründür. Sayfamız da yer alan nasıl kullanılır ? Sayfasında da ürün kullanımı hakkın da detaylı bir şekil de açıklama yapılmıştır. Günün her saatin de müşteri temsilcilerimiz sizlere hizmet vermektedir. İstediğiniz zaman bizleri arayarak ürünlerimiz hakkın da detaylı bilgi edinebilir ya da siparişlerinizi verebilirsiniz.

Viga markası sipariş vermek istiyorsanız siz de doğru adrestesiniz demektir. Viga markası her serisi en uygun fiyatlara kapınıza kadar gelmektedir. Siz de arayın ve hemen siparişinizi vererek, kampanyalar dan faydalanın.

 

Leave a Reply


*