Viga Sprey Nasıl Kullanılır

Viga Sprey Kullanım Şekli 

Viga sprey kullanım şeklini sizlere anlatmadan önce belirtmek isterim ki viga sprey bir ilaç değildir. İnsanların bu tarz ürünleri ilaç olarak kullanmaması gerekmektedir. Bu tarz ürünlerin sizleri her hangi bir rahatsızlığa karşı tedavi etmediğini her zaman bilmeniz gerekmektedir.

Viga sprey aktivite den 5 dakika önce ereksiyon sağlandıktan sonra kullanılması gerekmektedir. Viga sprey kullanmadan önce çalkalayın ve sonrasın da kullanın penisin baş ve gövde kısımına 3-4 fıs şeklin de kullanılması tavsiye edilmektedir. Kuruduktan sonra yıkayabilir ya da silebilirsiniz. Her hangi bir şekil de etkisini kaybetmeyecektir. Kullandıktan sonra her hangi bir sorun ile karşı karşıya kalırsanız mutlaka yardım almanız gerekmektedir. Bizleri arayarak ürünler hakkın da sizler de detaylı bir şekil de bilgi sahibi olabilirsiniz.

Viga sprey almak istiyorsanız siz de doğru olan adrestesiniz. Siparişleriniz en kısa süre de sizlere gelmek üzere yola çıkmak da ve en geç 2 iş günü içerisin de adresinize gelmektedir. Siz de kolay bir şekil de siparişlerinizi verebilirsiniz.

Viga sprey özellikleri

-Viga sprey 45cc olarak üretilmek de olan ve yaklaşık olarak 100-150 kullanımlık olan bir üründür.

– İçeriğinde E vitamini ihtiva etmektedir.

– Kullanımı son derece kolaydır.

-Üzerin de mutlaka hologramı olması gerekmektedir.

-Made in Germany yazmayan ürünler kesinlikle gerçeklik içermemektedir.

– Viga sprey bir Avrupa Aş. ürünüdür.

Leave a Reply


*