Viga sprey satın al

viga2

Viga sprey satın al

Tüm erkekler yaş aralığı ne olursa olsun cinsel problem yaşayabilir yaş ilerledikçe cinsel problemler yakanıza yapışmaya başlar bunun dışın da yaşı genç olan erkekler de cinsel problemlerle dönem dönem stres ve yorgunluk gibi sebeplerden dolayı bu sorunları yaşayabilirler.

Viga sprey 45 cc olarak tasarlanmış olup yaklaşık olarak 100-15o kullanımlık olan bir spreydir. Viga sprey hakkın da öğrenmek istediğiniz ne var ise siz de müşteri destek hattımızı arayarak ürünler hakkın da detaylı bilgi alabilirsiniz. Viga 50.000, viga 100.000 ve viga 60.000 ürünleri sayfamız da yer alan en özel fiyat avantajları ile kapınıza kadar gelmektedir.

İlişkiye girmeden 5 dk önce kullanılması tavsiye edilmektedir. Penisin baş kısımına ve gövde kısımına 3-4 kere sıkarak kullanmanız gerekmektedir. 3 dakika bekledikten sonra artık aktiviteye başlayabilirsiniz. Ürünü kullanım talimatları dışın da kesinlikle kullanmamanız gerekir. Siz de doğru bir şekil de kullandığınız dan emin olmak için sayfamız da bulunan nasıl kullanılır ? Kısımına bakarak detaylı bir şekil de bilgi edinebilirsiniz.Müşteri temsilcilerimiz de sizlere ürünlerimiz hakkın da detaylı bilgi vereceklerdir.

Ürün siparişleriniz sizlere en hızlı şekil de gelmek üzere tasarlanmaktadır. Ürünleriniz aynı gün kargolanmak da ve sizlere gelmek üzere gizli paket kargo paketi olarak paketlenmektedir. Ürün içeriği hakkın da kesinlikle kuryelerin ya da başka insanların içerik hakkın da bilgileri olmayacaktır. Siz de arayın ve kafanız da ki her soruyu sorun…

Leave a Reply


*